L’Oreal Liss Unlimited, serum z olejem z wiesiołka

Zawiera kompleks prokeratynowy i olejek z wiesiołka, których połączenie pozytywnie wpływa na wzmocnienie struktury włosów. Serum L’Oreal Liss Unlimited Evening Primrose Oil to wielozadaniowy olejek wygładzający do włosów trudno poddających się stylizacji. Jak działa? Czy opłaca się w niego zainwestować?

Włosy trudne do ujarzmienia to zmora wielu kobiet. Puszą się po myciu, elektryzują przy próbach rozczesania, kręcą i strączkują się pod wpływem wilgoci. Jednym słowem nie prezentują się zbyt dobrze. Wszelkie próby zapanowania na nimi spalają na panewce. Bez odpowiedniego produktu do pielęgnacji i stylizacji włosów może być tylko gorzej. Konieczna jest tutaj ekspresowa pomoc, którą oferuje np. olej z wiesiołka. Gdzie go znajdziemy?

L’Oreal Professionnel Paris, Liss Unlimited Evening Primrose Oil

Najlepsza pomoc w przypadku włosów, które nie współpracują, to olejek ułatwiający stylizację. Olej wiesiołkowy z serii Liss Unlimited od L’Oreal zapewni włosom natychmiastowe wygładzenie. Sprawdzi się wówczas, gdy włosy są zbyt matowe, mocno puszą się i nie poddają się działaniu zabiegów stylizacyjnych np. prostowaniu. Co w serum z olejem wiesiołkowym L’Oreal Liss Unlimited działa na korzyść włosów?

  1. Olej z wiesiołka – wzmacnia, eliminuje podrażnienia i alergie, hamuje nadmiernie wypadanie, pobudza wzrost nowych włosów, nawilża i odżywia.
  2. Olej z orzeszków kukui – odżywia skórę i włosy, łagodzi ewentualne podrażnienia, regeneruje i zwiększa odporność na działanie czynników zewnętrznych.
  3. Kompleks prokeratynowy – wzmacnia strukturę włosów, wygładza, zapewnia świeży blask i dyscyplinuje odstające kosmyki.

Niestety olej z wiesiołka i dodatkowe składniki odżywcze nie działają na tyle efektownie, jak mogłyby działać. Głównie dlatego, że L’Oreal Liss Unlimited Serum zawiera kilka szkodliwych alkoholi o mocno wysuszającym i podrażniającym działaniu. Produkt prezentowałby się o wiele lepiej, gdyby nie takie składniki.

Jego zaletą jest jednak bardzo wygodna aplikacja. Olej wiesiołkowy L’Oreal Liss Unlimited można nanosić na mokre włosy tuż po ich umyciu. To zapewnia im regenerację i poprawienie kondycji. Serum działa dwustopniowo. Można stosować je także w ciągu dnia, na suche włosy, dla ułatwienia rozczesywania albo poprawiania wyglądu fryzury.